Karma dla ryb

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-27 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-27 z 27 pozycji
  • Szybka dostawa
    Szybka dostawa
  • 45 dni  na zwrot
lub wymianę
    45 dni na zwrot lub wymianę
  • program lojalnościowy
    program lojalnościowy

Najlepsza karma dla rybek akwariowych w sklepie online All4pets

Najlepsza karma dla rybek akwariowych to ta naturalna. Dlatego też w naszym sklepie oferujemy karmę pochodną z ryb, mięczaków i skorupiaków, aby zapewnić optymalny wzrost oraz funkcjonowanie wodnych stworzeń. Najlepsza karma dla rybek akwariowych bogata jest w białko, tłuszcze a także sole mineralne. Zawiera także substancje balastowe, witaminy oraz minerały. Dzięki temu rybki chętnie  spożywają nasz pokarm i zdrowo żyją w najbardziej zbliżonym naturze zbiorniku - jakim jest akwarium. Zatem jeśli chcesz zadbać o swoje rybki, koniecznie wypróbuj nasze produkty! 

Najlepsza karma dla rybek akwariowych - czyli jaka?

Najlepsza karma dla rybek akwariowych to taka, która zawiera odpowiednią ilość substancji odżywczych. Pokarm typu owady czy też rośliny mają krótką trwałość. Po ich wysuszeniu zmienia się skład fizykochemiczny a co za tym idzie także wartość odżywcza. Następną metodą konserwowania jedzenia jest również mrożenie. Pokarm ten zachowuje większość swoich właściwości, jednak może ulec zepsuciu. W naszym sklepie wykorzystujemy pokarmy od renomowanych firm, które poświęciły ogrom czasu na badania naukowe dotyczące żywności dla rybek. Nasza najlepsza karma dla rybek akwariowych  jest bezpieczna pod względem mikrobiologicznym. Dlatego też wykluczone jest przeniesienie jakichkolwiek drobnoustrojów do świata wodnego co niestety może mieć miejsce w przypadku żywych lub mrożonych. 

Najlepsza karma dla rybek akwariowych - zadbaj o różnorodność

Kiedyś najlepsza karma dla rybek akwariowych bazowała głównie na zbożach. Jednak trzeba pamiętać, że najlepsza karma dla rybek to taka, która jest zróżnicowana, aby dostarczyć wiele wartości odżywczych. Dlatego też w naszej ofercie można znaleźć pokarm dla rybek w różnej formie płatków, granulatu zarówno dla roślinożerców jak i mięsożerców. Zatem nie czekaj wybierz najlepszej jakości karmę już teraz!