Krople na pchły i kleszcze

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-13 z 13 pozycji
  • Szybka dostawa
    Szybka dostawa
  • 45 dni  na zwrot
lub wymianę
    45 dni na zwrot lub wymianę
  • program lojalnościowy
    program lojalnościowy

Krople na pchły i kleszcze dla psa - idealne dla wrogów

Krople na pchły i kleszcze dla psa w naszym sklepie zoologicznym online to jedna z najprostszych i najbardziej skutecznych form ochrony naszych czworonożnych przyjaciół przed insektami. Są one łatwe w aplikacji, wystarczy kilka kropli na skórę psa, by zapewnić mu ochronę przed pchłami i kleszczami. Krople na pchły i kleszcze dla psa dostępne w ofercie naszego sklepu zoologicznego są bardzo wygodne w użyciu, ponieważ nie wymagają stosowania obroży ani innych dodatkowych elementów. Warto zauważyć, że krople na pchły i kleszcze są również bardzo skuteczne, dzięki czemu nasz pies będzie chroniony przed insektami przez długi czas. Nasze krople online są również bardzo wygodne w przechowywaniu, ponieważ zajmują niewiele miejsca i łatwo je ze sobą zabrać w podróż. 

Jakie zalety mają krople dla psa na kleszcze i pchły? 

Krople dla psa na kleszcze i pchły w naszym sklepie online to skuteczny i wygodny sposób ochrony naszego pupila. Preparaty są bardzo wygodne w użyciu, ponieważ nie wymagają stosowania obroży. Krople dla psa na kleszcze i pchły są również bardzo skuteczne, dzięki czemu nasz pies będzie chroniony przed insektami przez długi czas. Warto wybierać produkty od renomowanych producentów z naszego sklepu zoologicznego online, którzy oferują wysokiej jakości preparaty, bezpieczne dla zdrowia naszego psa. Dzięki takim kroplom nasz pies będzie chroniony przed kleszczami i pchłami, a my będziemy spokojni o jego zdrowie i komfort.

Krople na pchły i kleszcze dla psów

Jeżeli z jakiś powodów nie chcesz stosować dedykowanej obroży lub chcesz dodatkowo wspomóc jej działanie może wypróbować stosowane miejscowo  krople dla psa na pchły i kleszcze. Jakość naszych produktów została dowiedziona w badaniach laboratoryjnych i klinicznych. Dodatkowo liczne opinie właścicieli psów – upewniają nas w tym, że produkty dostępne w naszym sklepie to najwyższa jakość w przyjaznej cenie. Krople dla psów wykazują dużą skuteczność działa nie tylko w walce z pchłami i kleszczami, chronią również nasze zwierzęta przed moskitami, komarami i muchami. Wybierając krople dla psa na pchły i kleszcze należy pamiętać o tym, aby dostosować dawkowanie do wielkości i wagi psa. W tym celu należy zapoznać się z wytycznymi podanymi przez producenta lub informacjami na naszej stronie. Jeżeli chcesz zapewnić swojemu pupilowi dodatkową ochronę w sezonie letnim – sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy dla siebie produkt. 

Krople na kleszcze dla psa marki Frontline i Fiprex 

Produkty dostępne w naszym sklepie są bezpieczne oraz często polecane przez weterynarzy i doświadczonych właścicieli psów. Zawarte w nich substancje czynne zapewniają wysoką skuteczność w eliminacji kleszczy i pcheł, a dodatkowo są bezpieczne dla człowieka i nie wywołują reakcji alergicznych u zwierząt. Krople na pchły i kleszcze dla psów to nie tylko narzędzie stosowane w profilaktyce ochrony przed insektami w czasie spaceru. Proponowane przez nas krople dla psów są również polecane jako leki wspomagające w leczeniu pchlego zapalenia skóry, a także jako substancje zapobiegające dalszemu namnażaniu się pcheł, kleszczy i innych insektów, których skuteczność sięga do czterech tygodniu po pogryzieniu. Chcąc zapewnić swojemu psu 100% ochrony stwórz pełen pakiet, a my dostarczymy go do Twojego domu. 

Krople dla psa na pchły 

Wbrew powszechnej opinii psy, które większość czasu spędzają w domu również mogą być narażone na ugryzienia przez pchły i kleszcze. Sprzyjają temu krótkie i ciepły zimy, zamieszkanie w pobliżu lasów i parków oraz kontakt z innymi zwierzętami. Jeżeli zależy Ci na tym aby uniknąć konsekwencji pogryzienia przez kleszcze powinieneś pomyśleć o zastosowaniu odpowiednich środków zapobiegawczy. Krople dla psów na pchły sprawdzą się doskonale dla właścicieli psów kanapowych, którzy jednak nie chcą ograniczać swoich spacerów do krótkich wyjść przed klatkę. Decydując się na krople na kleszcze dla psa marki Fiprex lub Frontline możecie mieć pewność, że zapewnicie swojemu zwierzakowi wszystko co najlepsze. Mimo, że sam moment pogryzienia jest dla psa nieodczuwalny, dalsze konsekwencje mogą być nieprzyjemne nie tylko dla niego, ale również dla całej rodziny. Należy pamiętać o tym, że kleszcze są nośnikami wielu chorób, a pchły, kiedy zaczną się rozmnażać mogą przenieść się również na ludzi i meble, dlatego tak ważnym jest aby chronić swojego czworonoga w odpowiedni sposób. Nie czekaj do wiosny, ponieważ aktywność kleszczy jest obecnie całoroczna, dlatego sprawdź naszą ofertę i zadbaj o bezpieczeństwo swoich najbliższych. 

Krople na kleszcze dla psa Frontline - dlaczego warto? 

Krople na kleszcze dla psa Frontline to innowacyjna odpowiedź przeciw różnym insektom. Bowiem działają one zarówno na kleszcze jak i pchły, moskity i muchy. Preparat ten został przebadany laboratoryjnie, dlatego też jest bezpieczny dla czworonogów. Nie czekaj na ukąszenie - zadbaj o zdrowie swojego psiaka już teraz i zamów z polskiego sklepu zoologicznego All4pets. 

Krople na kleszcze dla psa Frontline, Fiprex - postaw na polską gospodarkę

W naszym sklepie oferujemy krople na kleszcze dla psa Frontline, Friprex i innych polskich producent. Dzięki temu nie tylko zapewnisz swojemu psiakowi ulgę, ale także wspomożesz polską gospodarkę. Nasze krople na kleszcze Frontline eliminują kleszcze, pchły i moskity tak szybko jak to możliwe. Sprawdź i zamów już teraz - podaruj swojemu czworonogowi wolność od insektów!