Do rzucania, frisbee

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-23 z 23 pozycji
  • Szybka dostawa
    Szybka dostawa
  • 45 dni  na zwrot
lub wymianę
    45 dni na zwrot lub wymianę
  • program lojalnościowy
    program lojalnościowy

Zabawki do rzucania dla psów - postaw na najwyższą jakość!

Zabawki do rzucania dla psów najczęściej wykorzystywane są do zabaw na dworze, co sprawia, że są one narażone na brud i wymagają częstego mycia. Poza brudem narażone są też na kontakt z podekscytowanym zwierzęciem, którego szczęki pozwalają na wywarcie naprawdę dużego nacisku na trzymany w pysku przedmiot. Mając na uwadze te dwa czynniki stworzyliśmy kolekcję, w której znajdują się zabawki do rzucania dla psów stworzone z uniwersalnych materiałów pozwalających na ich bezpieczne i wygodne użytkowanie, a także zapewniających łatwość utrzymania w czystości. Dzięki temu, niezależnie od tego, gdzie i w jaki sposób nasze zabawki do rzucania dla psów zostaną użyte, po powrocie do domu z powodzeniem można je umyć pod bieżącą wodą i zostawić do wyschnięcia. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz najwyższej jakości zabawki dla swojego psa!

Dyski treningowe i frisbee dla psa w ofercie ALL4PETS

Dostępne w naszej ofercie zabawki do rzucania dla psów znajdują zastosowanie nie tylko w kontekście rozrywkowym, ale również treningowym. Wysokiej jakości wykonanie i uniwersalna konstrukcja sprawia, że nasze zabawki, takie jak frisbee i dyski treningowe dla psa, z powodzeniem wykorzystane mogą zostać podczas nauki zwierzęcia nowych sztuczek czy też poprawnego zachowania. Różnorodność dostępnych w naszej ofercie wariantów sprawia, że niezależnie od wagi, wieku i rozmiaru pupila, każdy psi opiekun znajdzie w ofercie ALL4PETS zabawki odpowiadające potrzebom jego czworonożnego przyjaciela. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej cenowo oferty i zapoznania się z alternatywnymi rozwiązaniami dostępnymi w naszej ofercie - takimi jak: zabawki pluszowe dla psa, niezniszczalne piłki dla psa, a także sznury i szarpaki.

Zabawki do aportowania dla psa - idealne narzędzie do ćwiczenia i aktywnej zabawy w sklepie All4pets

Zabawki do aportowania dla psa to popularne i skuteczne narzędzie do ćwiczenia psa i zapewnienia mu długiej i aktywnej zabawy. Ich głównym celem jest umożliwienie psu pobudzenia i rozwijania jego umiejętności poznawczych oraz ruchowych poprzez naukę przyniesienia i oddania zabawki. Najczęściej używanymi zabawkami do aportowania są piłki, frisbee lub patyki.

Zabawki dla psa do aportowania są zwykle wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak gumy termoplastycznej, kauczuku, nylonu lub tworzyw sztucznych. Dzięki temu są one bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia, a także mogą być używane przez długi czas. Wiele zabawek do aportowania dla psa ma dodatkowe cechy, które ułatwiają zabawę, takie jak wypustki, wgłębienia lub wewnętrzne piszczałki. Dodatkowe cechy skłaniają psa do aktywności i stymulują jego zmysły.

Zabawki do rzucania dla psa - idealna zabawa na świeżym powietrzu!

Zabawki do rzucania dla psa to popularne i skuteczne zabawki, które dostarczają psom długą i stymulującą zabawę. Jej celem jest umożliwienie psu biegania, łapania i przenoszenia zabawki w sposób bezpieczny i kontrolowany, co wpływa na rozwój jego umiejętności fizycznych i kognitywnych. Zabawki do rzucania dla psa są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować do potrzeb każdej rasy i wielkości psa. Najczęściej używanymi zabawkami do rzucania są piłki, frisbee, patyki lub dyski.

Zabawki do rzucania frisbee, aportowania dla psa w sklepie All4pets

Zabawki do aportowania dla psa - do zabaw na świeżym powietrzu i nie tylko

Zabawki do aportowania dla psa to nieodłączny element każdej szafy, w której znajduje się psie wyposażenie. Przyzwyczajone do biegania i zabaw na świeżym powietrzu psy potrzebują stymulantów, które pozwolą im ukierunkować energię oraz instynkt łowiecki, a także zadbać o kondycję i niezbędną dawkę ruchu. Czujesz, że jogging z pupilem nie jest dla Ciebie? W takim razie mamy dla Ciebie doskonałą alternatywę jaką są zabawki do aportowania dla psa. Dzięki uniwersalnemu kształtowi stawiającemu niski opór powietrzu zabawki do aportowania dla psa są wygodne w użyciu i pozwalają na naprawdę duży zasięg rzutu, zapewniając radość biegnącemu po nie pupilowi. Jednak pomimo tego, że zabawki do aportowania dedykowane są użyciu przede wszystkim na świeżym powietrzu, to jednak z powodzeniem spiszą się również w czterech kątach. Dzięki temu, że wiele zabawek dla psów łączy obecnie wiele funkcjonalności i służy zarówno do rzucania, jak również żucia i gryzienia, wiele zabawek do aportowania dla psa dostępnych w naszej ofercie nie zawiedzie również podczas zabaw w domu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!