Ptaki

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-17 z 17 pozycji
  • Szybka dostawa
    Szybka dostawa
  • 45 dni  na zwrot
lub wymianę
    45 dni na zwrot lub wymianę
  • program lojalnościowy
    program lojalnościowy

Ptaki - sklep zoologiczny ALL4PETS i jego oferta dla skrzydlatych pupili

Ptaki - sklep zoologiczny ALL4PETS oferuje najwyższej jakości wyposażenie i akcesoria dla skrzydlatych zwierząt domowych takich jak papużki faliste, nimfy,  kanarki a także wiele innych. W asortymencie naszego sklepu zoologicznego dla ptaków dostępne są nie tylko karmy, ale również kolby, ptasie przysmaki, a nawet suplementy i witaminy pozwalające zadbać o kondycję skrzydlatego pupila oraz jego upierzenia. Poza karmą oferujemy również akcesoria do klatek i niezbędne do ich wyposażenia artykuły, takie jak chociażby ściółki. Sklep zoologiczny dla ptaków ALL4PETS oferuje rozwiązania i akcesoria dla ptaków w najwyższym standardzie, gwarantujące nie tylko bezpieczeństwo zwierzęcia, ale także wspomagające jego rozwój. Dostosowane do potrzeb żywieniowych karmy dla ptaków różnią się między sobą, dlatego proponujemy odmienne mieszanki dla kanarków, papużek falistych a także specjalistyczną, dostosowaną do ich potrzeb, karmę dla dużych papug.

Ptaki domowe - wyposażenie i właściwa opieka

Ptaki domowe mają grono swoich wielbicieli - w polskich mieszkaniach można spotkać różne ich rasy, od zeberek i kanarków, przez papużki faliste i nimfy, aż po duże papugi takie jak ary czy też kakadu. Ich piękne upierzenie nie sprawia jednak, że mogą być one traktowane jako ozdoba lokalu - tak jak inne zwierzęta domowe, również ptaki wymagają przystosowanych do swoich potrzeb warunków bytowych oraz odpowiedniej opieki. Internetowy sklep zoologiczny ALL4PETS oferuje najwyższej jakości akcesoria, zabawki, klatki i karmy dla ptaków, które przystosowane są do potrzeb różnych ras ptaków po to, żeby każdy opiekun skrzydlatego pupila mógł zapewnić swojemu zwierzęciu jak najlepsze warunki. Oferujemy jedynie sprawdzone, gwarantujące bezpieczeństwo produkty pochodzące od znanych i cenionych w branży zoologicznej producentów, dlatego wybierając akcesoria dla ptaków z naszej oferty zyskujesz pewność, że w żaden sposób nie wpłyną one negatywnie na Twoje zwierzę, a jedynie przyczynią się do jego prawidłowego wzrostu i rozwoju.

Akcesoria dla ptaków najwyższej jakości 

W ALL4PETS dostępne są jedynie najwyższej jakości akcesoria dla ptaków i niezbędne dla ich właściwego wzrostu i rozwoju akcesoria. Podobnie jak inne zwierzęta, również ptaki wymagają szczególnej troski i opieki, dlatego w naszym asortymencie dostępne są klatki i woliery, a także wyposażenie umożliwiające różnym gatunkom ptaków ćwiczenie lotu oraz oferujące im zabawę. Poza najwyższą jakością oferowane przez nas karmy i akcesoria dla ptaków charakteryzują atrakcyjne ceny, które czynią nas bezkonkurencyjnymi - serdecznie zapraszamy wszystkich opiekunów ptaków klatkowych do zapoznania się z naszym asortymentem i wyboru dopasowanych do potrzeb Waszych pupili rozwiązań!