Inteligentne zabawki

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
  • Szybka dostawa
    Szybka dostawa
  • 45 dni  na zwrot
lub wymianę
    45 dni na zwrot lub wymianę
  • program lojalnościowy
    program lojalnościowy

Inteligentne zabawki dla kota w sklepie zoologicznym All4pets

Inteligentne zabawki dla kota znajdziesz w All4pets. Ten internetowy sklep zoologiczny dbający o Twojego czworonoga, to jeden z najlepiej wyposażonych sklepów online. Możesz tam znaleźć artykuły dla psów, małych ssaków, akwaria i karmę dla ryb oraz inteligentne zabawki dla kota. Piłka na przysmaki stymuluje zdolności myślenia i rozwój umysłowy. Catit Pixi Spinner to bańka wstańka, która pobudza instynkty łowieckie. Ledowy laser z kolei to jeden z tych gadżetów, które pozwalają właścicielowi przyłączyć się do zabawy. Inteligentne zabawki dla kota z naszego sklepu z pewnością spienią Twoje oczekiwania.

Inteligentne zabawki dla kota, czy znasz już wszystkie ich zalety?

Inteligentne zabawki dla kota to akcesoria, które nie tylko bawią, ale także wspomagają rozwój fizyczny i umysłowy. Nie da się ukryć, że zwierzęta domowe zabrane ze swojego środowiska naturalnego tracą pewne instynkty. Przez co mogą czuć się gorzej. Inteligentne zabawki dla kota pozwolą Twojemu niewychodzącemu pupilowi poczuć się chociaż przez chwilę łowcą na polowaniu. Inteligentne zabawki dla kota są doskonałą formą rozrywki, która dostarczy każdemu mruczkowi  satysfakcji i radości z osiągniętych celów. 

Inteligentne zabawki dla kota, jak wybrać odpowiednią?

Inteligentne zabawki dla kota mają za zadanie pobudzić pupila do ruchu i wspomagać jego rozwój. Jeśli masz w domu czworonoga, który siedzi samotnie całymi dniami, warto przemyśleć zakup takiego gadżetu, który umili mu czas w oczekiwaniu na swojego Pana. Inteligentne zabawki dla kota wybieramy zgodnie z wiekiem i charakterem zwierzęcia. Małym kociakom, które są bardzo żywiołowe i aktywne na pewno spodoba się motomouse lub laser led. Starsze kotki z pewnością będą zachwycone szeleszczącą lamą z kocimiętką. Inteligentne zabawki dla kota powinny być dopasowane do umiejętności pupila w przeciwnym razie, zamiast zachęcać będą zniechęcać do zabawy.