Drapaki

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-30 z 46 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 46 pozycji
  • Szybka dostawa
    Szybka dostawa
  • 45 dni  na zwrot
lub wymianę
    45 dni na zwrot lub wymianę
  • program lojalnościowy
    program lojalnościowy

Kartonowe drapaki dla kota i maty do drapania

Drapaki dla kota często owinięte są sznurkiem, który z czasem zaczyna się odklejać od podstawy oraz rozwarstwiać w wyniku czego niezbyt estetycznie się one prezentują. Niektóre rodzaje drapaków zawierają z kolei elementy drewniane, od których pod wpływem działania kocich pazurów, odchodzi kora co generuje nieporządek w mieszkaniu. Alternatywą dla tych zmartwień są kartonowe drapaki dla kotów. Charakteryzują się one trwałością, która pozwala nawet kilkumiesięczne a nawet dłuższe ich wykorzystywanie, ale ponadto są również ekologiczne. Kartonowe drapaki dla kota mogą również pełnić funkcję legowiska przez wzgląd na to, że przybierają formę maty do drapania. W przeciwieństwie do klasycznych, pionowych drapaków maty do drapania dla kotów są poziome - ich przewiewna konstrukcja sprawia, że poza tworzeniem bezpiecznej przestrzeni do zabawy stanowią one doskonałe miejsce relaksu dla Twojego pupila. Są one również świetnym wyborem w przypadku, gdy Twój kot ma problem z załatwianiem potrzeb fizjologicznych - kartonowe drapaki dla kota nie wymagają czyszczenia tylko najzwyczajniej w świecie się je wymienia, co jest dużo wygodniejsze niż pranie powszechnie znanych, sznurowanych drapaków.

Drapaki dla kota na ścianę, stojące czy maty do drapania dla kota?

Drapaki dla kota na ścianę to kolejny wariant dostępnych w naszej ofercie drapaków - od pozostałych różnią się one tym, że możliwym jest ich montaż na ścianie w wyniku czego ograniczyć można zużycie powierzchni podłogi. Drapaki dla kota na ścianę zapewniają zwierzęciu równie dużą wygodę użytkowania co proponowane przez nas stojące, małe drapaki dla kota. Wybierając drapak dla swojego pupila warto kierować się jego wiekiem - im starszy kot tym mniej skłonny jest on do podejmowania wymagających aktywności, jego preferencjami a także indywidualnymi, osobistymi  aspektami związanymi z potrzebami ludzi zamieszkujących lokal. Różnorodność dostępnych w naszym asortymencie rozwiązań sprawia, że w naszym internetowym sklepie zoologicznym z pewnością znajdziesz idealny drapak dla kota - ALL4PETS serdecznie zaprasza!

Drapaki dla kota z legowiskiem - czym się charakteryzują kartonowe drapaki dla kota?

Drapaki dla kota z legowiskiem to doskonałe rozwiązanie dla Twojego pupila, łączące funkcjonalność z komfortem. Nasze kartonowe drapaki dla kota charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjnym designem. Zapewnij swojemu kotu odpowiednie miejsce do zabawy i wypoczynku dzięki naszym drapakom!

Drapaki dla kota z legowiskiem - opinie 

Nasi zadowoleni klienci podkreślają nie tylko wysoką jakość produktów, ale także funkcjonalność i atrakcyjny design. Kartonowe drapaki dla kota, oprócz swojej funkcji do szarpania i ostrzenia pazurów, są ekologiczne i mogą służyć jako zabawka dla kota. Wszystkie nasze drapaki dla kota z legowiskiem są nie tylko praktyczne, ale także sprzyjają zdrowemu trybowi życia. Zobacz, dlaczego nasze drapaki to najlepszy wybór dla Twojego futrzanego przyjaciela!

Dlaczego warto wybrać drapaki dla kota z legowiskiem? 

Wybierając drapaki dla kota z legowiskiem oraz marki All4pets, inwestujesz w komfort i zdrowie swojego pupila. Nasze drapaki dla kota z legowiskiem są zaprojektowane z myślą o zapewnieniu Twojemu kotu idealnego miejsca do zabawy, wypoczynku i ostrzenia pazurów. Dzięki solidnej konstrukcji oraz wysokiej jakości materiałów nasze produkty są trwałe i bezpieczne dla Twojego kota. Dodatkowo nasze kartonowe drapaki są ekologiczne, co pozwala Ci dbać o środowisko. Wybierając drapaki dla kota z legowiskiem marki All4pets, dajesz swojemu pupilowi najlepsze warunki do aktywności i relaksu.

Drapaki dla kota - małe i większe

Drapaki dla kota to jedne z podstawowych elementów wyposażenia każdego lokalu zajmowanego przez koty. Naturalnej potrzebie ostrzenia pazurów i dbania o nie koty dają upust poprzez drapanie różnego rodzaju przedmiotów - nierzadko są to meble, które pragniemy uchronić przed niszczycielskim instynktem naszych podopiecznych. Doskonałym rozwiązaniem są więc drapaki dla kotów przystosowane do ich potrzeb i wynikających z ich natury skłonności. Dostępne w asortymencie sklepu zoologicznego ALL4PETS małe drapaki dla kota nie zajmują dużo miejsca a dzięki pionowej konstrukcji pozwalają kotom na przybranie dogodnej pozycji podczas ostrzenia pazurów i zabiegów pielęgnacyjnych. Oferowane przez nas małe drapaki dla kota są wygodne w użytkowaniu dla pupila a ponadto, jeśli podróżujesz ze swoim kotem, łatwe w transporcie dzięki czemu bez przeszkód możesz zabrać drapak swojego pupila razem z Wami.