Miski i poidła

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-30 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 30 pozycji
  • Szybka dostawa
    Szybka dostawa
  • 45 dni  na zwrot
lub wymianę
    45 dni na zwrot lub wymianę
  • program lojalnościowy
    program lojalnościowy

Miseczki dla kotów w sklepie zoologicznym ALL4PETS

Miseczki dla kotów to niezbędne wyposażenie każdego ogoniastego pupila. Odpowiedniej wielkości miseczki pozwalają zwierzęciu na spożycie posiłku w komfortowych warunkach a także zapewniają mu stały do niej dostęp nawet w trakcie Twojej nieobecności. Chociaż miseczki dla kotów wykonane mogą zostać z różnych materiałów to największą popularnością cechują się miseczki ceramiczne, które trudno jest zwierzęciu samodzielnie przewrócić, a także miseczki metalowe charakteryzujące się dużą odpornością na zniszczenia. W ofercie sklepu zoologicznego dostępne są najtrwalsze i najwydajniejsze rozwiązania, dlatego nie było możliwości, żeby w naszym asortymencie zabrakło wyposażenia jakim są miseczki dla kotów. Właściciele tych czworonożnych pupili znajdą u nas metalowe miseczki z nadrukiem po zewnętrznej stronie laminowanej, kolorowej powierzchni, a także miseczki dla kota ceramiczne, które zapewniają bezpieczeństwo swojemu użytkownikowi oraz wyróżniają się stabilnością. 

Miski dla kota ceramiczne - funkcjonalne i łatwe do utrzymania w czystości

Miski dla kota ceramiczne są cięższe niż miseczki plastikowe lub metalowe dzięki czemu gwarantują większą stabilność i oferują większe bezpieczeństwo użytkującemu je zwierzęciu uniemożliwiając mu ich wywrócenie. Dzięki gładkiej powierzchni miski dla kota ceramiczne są też niezwykle łatwe do utrzymania w czystości i bez najmniejszych problemów można je czyścić w zlewie lub zmywarce. W związku z tym, że ich powierzchnia nie jest chropowata, po namoczeniu nawet zastygła na brzegach mokra karma z łatwością odkleja się od miseczki. Dostępne w ofercie sklepu zoologicznego ALL4PETS miski ceramiczne dla kota dostępne są w różnych wariantach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz w naszym asortymencie naczynie, które spełni oczekiwania Twojego pupila a także Twoje. Ceramiczne miski dla kota doskonale spisują się w użytku domowym i przeznaczone są do podawania zwierzęciu tak wody, jak również karmy suchej i mokrej.

Miski dla kota metalowe - niezastąpione w podróży podobnie jak podkładki pod miski dla kota

Metalowe miski dla kota są lżejsze od ceramicznych, co czyni je zdecydowanie wygodniejszymi w transporcie. Dzięki wykonaniu z przyjaznych zwierzętom materiałów nie ma najmniejszych obaw, że w pokarmie lub wodzie w nich umieszczonych znajdą się jakiekolwiek szkodliwe dla Twojego pupila substancje. Odpowiednio laminowana i zabezpieczana powierzchnia metalowa zapewnia gładkość, która podobnie jak w przypadku miseczek ceramicznych, wpływa na łatwość ich czyszczenia.  Jednak nie tylko miski dla kota metalowe są niezawodnym ekwipunkiem kota-podróżnika - w jego wyposażeniu nie powinno zabraknąć również podkładek pod miski, które zabezpieczają podłogę przed zabrudzeniem podczas spożywania przez kota posiłku.  Giętkość charakteryzująca podkładki pod miski dla kota zapewnia łatwość ich transportu, a dzięki swojej uniwersalności doskonale spisują się one nie tylko w podróży, pobytów w hotelach oraz wynajętych lokalach, ale również w Waszym wspólnym mieszkaniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą , w której znajdziesz najwyższej jakości akcesoria i wszystko dla kota - wśród nich miseczki, maty pod miski dla kota a także zabawki dla kota i wiele, wiele innych. Sklep zoologiczny ALL4PETS zaprasza!