Woreczki na odchody

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-14 z 14 pozycji
  • Szybka dostawa
    Szybka dostawa
  • 45 dni  na zwrot
lub wymianę
    45 dni na zwrot lub wymianę
  • program lojalnościowy
    program lojalnościowy

Woreczki na kupy dla psa

Woreczki na kupy dla psa to uniwersalne akcesorium pozwalające na posprzątanie odchodów swojego pupila podczas spacerów. Wytrzymałe i nieprześwitujące woreczki na kupy dla psa pozwalają swobodnie zebrać odchody bez obaw o zabrudzenie dłoni, a dzięki temu, że nie prześwitują, pozwalają na dyskretny transport odchodów do kosza na śmieci. Każdy psiarz i opiekun psa powinien być wyposażony w woreczki na psie kupy, ponieważ sprzątanie odchodów po pupilu jest nie tylko gestem dobrej woli i ukłonem w stronę sąsiadów, którzy nie są narażeni na nieprzyjemne niespodzianki i wdepnięcie w psie odchody, ale również, przez wiele gmin i miast, jest wymagane i za brak przestrzegania tego obostrzenia grozi kara finansowa.  

Woreczki na psie kupy - czy są obowiązkowe?

Woreczki na psie kupy to w zasadzie obowiązkowe wyposażenie każdego wychodzącego na spacery w przestrzenie publiczne psa. Za brak sprzątania odchodów pupila można otrzymać mandat od straży miejskiej lub policji, dlatego wypełnianie tego obowiązku leży w interesie każdego psiego opiekuna. W ofercie sklepu zoologicznego ALL4PETS dostępne są woreczki na psie kupy w różnych kolorach, a także wygodne etui i opakowania na kupoworki, co sprawia, że ich noszenie podczas spacerów nie jest uciążliwe, a dostęp do nich w żadnym przypadku nie jest utrudniony. Etui na kupoworki z łatwością przypiąć można do smyczy lub saszetki z przysmakami dla pupila, a wygodny w użytkowaniu otwór umożliwia swobodne wydobycie woreczka wtedy, gdy jest on najbardziej potrzebny. 

Kupoworki dla psa w ofercie ALL4PETS

Kupoworki dla psa dostępne są w asortymencie sklepu zoologicznego ALL4PETS w różnych wariantach. Oferujemy różnokolorowe, a nawet zapachowe woreczki na psie kupy, dzięki czemu zapewniamy nie tylko możliwość dyskretnego transportu odchodów do kosza na śmieci, ale również zabicie nieprzyjemnej woni, której są one źródłem. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko pojedyncze rolki ze specjalnym dyspenserem ułatwiającym transport i wyciąganie woreczków, ale również kupoworki w rolkach, które z powodzeniem możesz wymieniać w przypadku zużycia poprzedniej rolki. Łatwe w transporcie i wygodne w użyciu kupoworki dla psa chronią przed mandatem i chronią środowisko, dlatego jeszcze dziś wybierz woreczki na kupy dla psa z naszej oferty. Serdecznie zapraszamy!