Pielęgnacja oczu, uszu i zębów

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
  • Szybka dostawa
    Szybka dostawa
  • 45 dni  na zwrot
lub wymianę
    45 dni na zwrot lub wymianę
  • program lojalnościowy
    program lojalnościowy

Pielęgnacja oczu i uszu u kota

Pielęgnacja oczu i uszu kota jest niezwykle ważnym aspektem opieki nad tymi zwierzętami. Szczególnie odnosi się to do kotów wychodzących oraz tych, które nie dbają o nie samodzielnie z powodu wrodzonych wad. Przemywanie i pielęgnacja kocich uszu jest szczególnie ważna przez wzgląd na tendencje tych zwierząt do chorowania na świerzbowca usznego - prowadzi on do grzybicy oraz infekcji bakteryjnych, których wyleczenie wymaga wizyt u weterynarza. Dbałość i pielęgnacja uszu kota zapewnia ich czystość oraz znacznie redukuje ryzyko zachorowania nawet w przypadku, gdy kot ma obniżoną odporność. Równie ważna jest odpowiednia pielęgnacja kocich oczu - ich zabrudzenie, łzawienie lub ropne wycieki mogą być symptomami poważnych schorzeń prowadzących do utraty wzroku. Przemywanie kocich oczu i dbanie o ich kondycję jest jednym z kluczowych obowiązków kociego opiekuna - warto jest mieć bowiem na uwadze, że koty mają kontakt z mogącym pylić się żwirkiem a także, jeżeli są wychodzące, z wieloma innymi czynnikami powodującymi choroby oczu. 

Płyny do uszu kota i inne środki higieniczne w ALL4PETS

W asortymencie ALL4PETS dostępne są niezawodne płyny do uszu kota a także środki higieniczne pozwalające na odpowiednia pielęgnację kocich oczu. Naturalny skład, odpowiednie proporcje, hipoalergiczność oraz neutralne ph sprawiają, że oferowane przez nas płyny do uszu kota oraz pielęgnacji kocich oczu są bezpiecznym i zapewniającym efektywność rozwiązaniem. Oferujemy płyny do uszu kota i kocich oczu pochodzące od znanych i szanowanych przez weterynarzy i specjalistów z branży zoologicznej producentów, dzięki czemu masz 100% pewności, że ich stosowanie nie wpłynie negatywnie na zdrowie Twojego pupila. Znajdziesz u nas płyny do uszu i oczu kota producentów takich jak Trixie, Dr Seidel a także Over Zoo dostępne w różnych pojemnościach. Postaw na niezawodne rozwiązania i wybierz płyny i środki higieniczne dla kota z oferty sklepu zoologicznego ALL4PETS!

Pielęgnacja kocich uszu i oczu mogą nie być wystarczające

Naturalnie oczy i uszy to nie jedyne organy, o które warto zadbać. W zależności od trybu życia a także żywienia zwierzęcia równie ważne są zabiegi pielęgnacyjne jamy ustnej, do których wykorzystywane są szczoteczki do zębów dla kota oraz pasty. Dzięki najwyższej jakości oferowanych przez nas środków i akcesoriów do higieny kota zapewniamy, że doskonale spiszą się one zarówno w przypadku kanapowców, jak i dachowców i kotów wychodzących. Poza higieną jamy ustnej kota, oczu i uszu warto pamiętać również o tym, że w szereg zabiegów pielęgnacyjnych wchodzą również wyczesywanie oraz obcinanie pazurów.  W asortymencie sklepu zoologicznego znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w celu zapewnienia mu komfortu życia oraz odpowiedniej pielęgnacji. Zadbaj o swojego mruczka wybierając płyny do uszu i oczu kota z naszej oferty - serdecznie zapraszamy!