Obroże

Filtruj

Marka

Kolor

Cena

 • 15,00 zł - 52,00 zł

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-28 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-28 z 28 pozycji
 • Szybka dostawa
  Szybka dostawa
 • 45 dni na zwrot
lub wymianę
  45 dni na zwrot lub wymianę
 • program lojalnościowy
  program lojalnościowy

Obroże dla psów małych i dużych ras znajdziesz w ALL4PETS

Obroże dla psów to niezbędny element wyposażenia psiarza i jego czworonoga. W ofercie sklepu zoologicznego ALL4PETS dostępne są obroże dla psów małych i dużych ras występujące w różnych wariantach kolorystycznych. Ważna jest w końcu nie tylko funkcjonalność i wytrzymałość, ale również estetyczny wygląd Twojego pupila. Oferowane przez nas kolorowe obroże dla psów małych i dużych ras występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu, niezależnie od wielkości Twojego czworonoga, znajdziesz u nas obrożę odpowiadającą Waszym potrzebom. Obroże kolorowe dla psów doskonale spisują się podczas codziennych wyjść na spacer a także podczas zabaw. Dzięki uniwersalnym zapięciom i zawieszkom wykonanym z trwałych materiałów masz gwarancję, że Twój pies nie wyrwie się z obroży nawet zwabiony tropem i przy tendencjach do ciągnięcia. Dodatkowo bez najmniejszych trudności umieścisz na niej adresówkę lub medalik z danymi kontaktowymi na wypadek, gdyby spuszczony ze smyczy zwierzak przestraszył się czegoś i uciekł. W zależności od swoich preferencji znajdziesz u nas kolorowe obroże dla psów w odcieniach zieleni, żółci, pomarańczu czy też purpury - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kolorowe obroże dla psa najwyższej jakości

Atrakcyjny wygląd to nie wszystko - kolorowe obroże dla psów oferowane przez sklep zoologiczny ALL4PETS wyróżniają się trwałością oraz wykonaniem z wytrzymałych i łatwych do utrzymania w czystości materiałów. Dzięki tym właściwościom nasze kolorowe obroże dla psów doskonale spisują się nie tylko podczas spacerów i wycieczek pieszych, ale również podczas psich harców w parku. Niezależnie od tego, jak bardzo się pobrudzą z łatwością je wyczyścisz - wystarczy wrzucić je do pralki lub spłukać wodą w przypadku niedużych zabrudzeń. Dostępne w naszym asortymencie obroże kolorowe dla psów wyróżnia jednak nie tylko doskonała prezencja i dostępność w różnych rozmiarach, ale również dwojaka konstrukcja. W zależności od temperamentu swojego zwierzaka wybrać u nas możesz klasyczne obroże dla psów z plastikowym zapięciem lub obroże półzaciskowe, które są doskonałym wyborem jeśli Twój pies często szarpie lub wysuwa się ze zbyt luźnej obroży. Niezależnie od rozwiązania, na które postawisz, nasze kolorowe obroże dla psów są regulowane w związku z czym bez trudu dopasujesz obwód każdej z nich do rozmiarów swojego pupila. 

Obroże półzaciskowe dla psów to bezpieczeństwo pupila podczas spacerów

Obroże półzaciskowe charakteryzują się brakiem zapięcia w postaci klamry, która występuje zarówno w przypadku klasycznych obroży, jak również szelków dla psa. Ich brak stanowi gwarancję, że klamra nie ulegnie zniszczeniu lub połamaniu a ponadto zapewnia trwałość konstrukcji i równomierne rozkładanie się nacisku, którego powodem jest szarpanie psa. W efekcie przekłada się to na większą wygodę użytkowania przez pupila i znacznie ułatwia kontrolowanie psa. Równomierne rozkładanie się nacisku sprawia, że pies zdecydowanie mniej dusi sie przy ciągnięciu a w momencie zaciśnięcia daje prowadzącej zwierzę osobie lepszy kontakt z psem. Obroże półzaciskowe dla psów są bezpieczne w użytkowaniu, ponieważ ich obwód obejmuje szyję psa pozostawiając niezbędną do oddychania przestrzeń jednak, co stanowi ich przewagę nad klasycznymi obrożami, po zaciśnięciu obroża uniemożliwia psu wysunięcie głowy i ucieczkę lub puszczenie się w pogoń. Podobnie jak klasyczne, kolorowe obroże dla psów, również obroże półzaciskowe dostępne są u nas w różnych wariantach kolorystycznych - sprawdź naszą ofertę i zadbaj o bezpieczeństwo swojego pupila wybierając obrożę dla psa od ALL4PETS!