Miski spowalniające jedzenie

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-27 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-27 z 27 pozycji
  • Szybka dostawa
    Szybka dostawa
  • 45 dni  na zwrot
lub wymianę
    45 dni na zwrot lub wymianę
  • program lojalnościowy
    program lojalnościowy

Miski spowalniające jedzenie dla psa dla łakomczuchów 

Miski spowalniające jedzenie dla psa to rodzaj miski, która pomaga kontrolować tempo spożywania jedzenia przez psa. Miski w naszym sklepie zoologicznym posiadają specjalne wypustki, przeszkadzające w łatwym dostępie do jedzenia, co wymusza wolniejsze jedzenie. Dzięki temu zwierzęta, szczególnie te, które jedzą bardzo szybko, nie połykają jedzenia w całości, co zmniejsza ryzyko zachłyśnięcia i poprawia trawienie. Miski spowalniające jedzenie z naszej oferty online są wykonane z różnych materiałów, takich jak plastik, w różnych rozmiarach, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb i wielkości psa.

Miska do powolnego jedzenia dla psa - zalety

Miska do powolnego jedzenia dla psa to specjalna miska, która ma za zadanie kontrolować tempo jedzenia przez psa. W odróżnieniu od tradycyjnej miski, miska w ofercie naszego sklepu zoologicznego do powolnego jedzenia posiada wyżłobienia, przeszkadzające psu w łatwym dostępie do jedzenia, co wymusza wolniejsze jedzenie. Dodatkowo, miska w naszym sklepie ma różne kształty, które dodatkowo utrudniają psu dostęp do jedzenia. W ten sposób zwierzę musi poświęcić więcej czasu i wysiłku, aby dostać się do pokarmu, co stymuluje jego umysł i jednocześnie redukuje stres. Miska do powolnego jedzenia dla psa jest łatwa do utrzymania w czystości i może być używana zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Łatwo ją zamówisz online bez wychodzenia z domu. 

Miski dla psa spowalniające jedzenie w ALL4PETS

Miski dla psa spowlaniające jedzenie są doskonałym wyborem dla osób, których pupile zbyt łapczywie sięgają po pokarm. Zbyt szybkie pochłanianie jedzenia może nie tylko doprowadzić do zakrztuszenia się, ale także powodować wymioty lub przyczyniać się do gorszego samopoczucia zwierzęcia. Na co pozwalają więc miski dla psa spowalniające jedzenie? Przez wzgląd na swoją budowę, uniemożliwiającą zwierzęciu bezproblemowe pochłanianie posiłku, miski te wymuszają na psie wolniejsze spożywanie karmy. Nierówne dno pokryte wypustkami wymaga od psa nie tylko powolnego jedzenia ale również ma wartość rozwijającą intelektualnie Twojego pupila. Zaangażowany pies nie tylko się uspokaja i uczy konsekwencji, ale również się męczy, dzięki czemu zamiast rozrabiać i zaczepiać po posiłku kładzie się i odpoczywa. Miski spowalniające dla psa są doskonałym wyborem dla każdego opiekuna borykającego się ze zbyt łapczywym spożywaniem karmy przez swojego pupila.

Miski spowalniające dla psa - doskonałe niezależnie od rasy i wielkości

Miski spowalniające dla psa są niezastąpionym narzędziem treningowym wspierającym rozwój emocjonalny i intelektualny psa. Problem ze zbyt szybkim i nieostrożnym spożywaniem karmy najczęściej mają zwierzęta skrzywdzone - psy ze schronisk, psy głodzone a także takie, które wychowywały się z dużą liczbą rodzeństwa. Dorastające w takich warunkach zwierzęta uczą się, że albo zjedzą szybko, albo wcale, dlatego właśnie dla każdego straumatyzowanego psa miska spowalniająca jedzenie jest niezawodnym wyborem. W ofercie internetowego sklepu zoologicznego ALL4PETS dostępne są miski spowalniające jedzenie dla psów różniących się wielkością, rasą a także masą ciała. Poszczególne modele różnią się między sobą pojemnością, a co idzie z tym w parze, pozwalają na umieszczenie karmy różnej wielkości. Dla psów małych ras doskonałym wyborem będzie więc miska spowalniająca dla psa 0,6L, natomiast dla dużych czworonogów niezawodną okaże się być miska spowalniająca dla psa 1,6L. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu i zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym dostępne są najwyższej jakości akcesoria dla psów!