Obroże na pchły i kleszcze

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-14 z 14 pozycji
  • Szybka dostawa
    Szybka dostawa
  • 45 dni  na zwrot
lub wymianę
    45 dni na zwrot lub wymianę
  • program lojalnościowy
    program lojalnościowy

Oferujemy wytrzymałe, najlepsze obroże na pchły i kleszcze dla psa

Obroże na pchły i kleszcze dla psa w naszym sklepie zoologicznym są dostępne w wielu rozmiarach, aby pasować do każdego rozmiaru psa, i można je znaleźć u nas online. To doskonałe rozwiązanie dla właścicieli, którzy chcą chronić swojego czworonogiego przyjaciela przed niechcianymi insektami. Obroże w sklepie zoologicznym są również bezpieczne dla psów, nie powodując żadnych skutków ubocznych ani podrażnień skóry. Podsumowując, jeśli chcesz chronić swojego psa przed pchłami i kleszczami, to obroże na pchły i kleszcze dla psa w naszym sklepie online to doskonałe rozwiązanie. Są one łatwe w użyciu, bezpieczne dla naszych psów i skuteczne w ochronie przed niechcianymi insektami.

Najlepsze obroże na pchły i kleszcze dla psa tylko w sklepie All4Pets

Najlepsze obroże na pchły i kleszcze dla psa w naszym sklepie zoologicznym są niezawodnym sposobem na ochronę naszych czworonożnych przyjaciół. Są one łatwe w użyciu, a ich skuteczność jest niezaprzeczalna. W ofercie online dostępne są różne ich rodzaje, jednak wybierając najlepszą obroże na pchły i kleszcze dla psa, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kryteriów. Przede wszystkim, obroża powinna być wygodna dla psa i nie powodować żadnych nieprzyjemnych dolegliwości. Niektóre modele w naszym sklepie zoologicznym online są wodoodporne, co jest szczególnie ważne dla psów, które często biegają po mokrym terenie. W ten sposób możemy być pewni, że nasz pies będzie zabezpieczony przed pchłami i kleszczami, a my będziemy spokojni o jego zdrowie i komfort.

Obroże na pchły i kleszcze dla psa  

Obroże dla psa przeciw pchłom i innym pasożytom zmniejszają ryzyko złapania kleszcza, a co za tym idzie minimalizują ryzyko wystąpienia u zwierzęcia wielu chorób. Oczywiście nie każdy kleszcz, którego złapał pies niesie za sobą ryzyko choroby, ale prawdopodobieństwo jej wystąpienia jest duże, dlatego warto działać szybko i kiedy zauważymy kleszcza powinniśmy jak najszybciej podjąć próbę jego wyjęcia.  Według pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu najłatwiej będzie nam go wyjąć zwykłą pęsetą z drobnymi końcówkami. Mając taką pęsetę wystarczy złapać fragment pomiędzy skórą, a kleszczem i pociągnąć szybkim, zdecydowanym ruchem. Jeżeli nie mamy pęsety można spróbować wyjąć kleszcza palcami jednak trzeba uważać, aby nie ściskać go przy tym zbyt mocno, ponieważ to może zagrozić zwróceniem zawartości kleszcza do organizmu psa. Zamów jeden z naszych topowych produktów – obroże na kleszcze Bayer – i ciesz się długimi, bezpiecznymi spacerami ze swoim pupilem. 

Obroże na kleszcze Bayer Foresto, Sabunol i Francodex dla psa

Oferujemy Państwu obroże na kleszcze dla psów firm Bayer, Sabunol i Francodex  - to w pełni bezpieczne produkty, które nie wywołują podrażniania skóry psa i chronią pupila przed nieprzyjemnymi pogryzieniami. Produkty w sklepie All4Pets są dostępne w wielu modelach i rozmiarach dzięki czemu bez obaw możesz dopasować odpowiedni rozmiar do wagi i obwodu karku swojego psa. Wyselekcjonowane przez nas obroże nie tylko pomagają w profilaktyce przeciwko dorosłym kleszczom, ograniczają również dalsze namnażanie się larw i przenoszenie patogenów. Obroże dla psa przeciw pchłom są również skuteczne w walce z komarami i natrętnymi muchami. Zapoznaj się z naszą ofertą i wypróbuj jeden z oferowanych przez nas produktów. Sięgając po obroże na pchły i kleszcze dla psa, zyskujesz pewność, że Twojemu zwierzakowi nie grozi niebezpieczeństwo. Dzięki substancjom czynnym i substancjom pomocniczym takim jak dwutlenek tytanu lub węgiel aktywny zyskujesz pewność, że obroża jest bezpieczna w użytkowaniu przez psa i stanowi skuteczną ochronę przed kleszczami. 

Najlepsze obroże na kleszcze - zapewnij swojemu pupilowi bezpieczeństwo

Najlepsze obroże na kleszcze to idealne rozwiązanie dla każdego psiaka. Bowiem Zapewniają one skuteczną ochronę na kleszcze na kilka miesięcy. Szczególnie latem, gdy kleszczy pod dostatkiem. W asortymencie naszego sklepu posiadamy także najlepsze obroże na kleszcze wodoodporne, dzięki czemu spacery w deszczu nie będą już problemem. Jeśli jeszcze nie wiesz jakie są najlepsze obroże na kleszcze - koniecznie przejrzyj naszą propozycję i dostosuj wielkość obroży do swojego pupila. 

Najlepsze obroże na kleszcze - czym wyróżniamy się na tle konkurencji?

Najlepsze obroże na kleszcze z naszego sklepu internetowego to nic innego jak jakość, wytrzymałość, komfort oraz funkcjonalność. Powolne uwalnianie składników z obroży powoduje, że mogą one być stosowane przez 7 do nawet 8 miesięcy. Nasze najlepsze obroże na kleszcze wykazują długotrwałą skuteczność roztoczobójczą, zabija kleszcze, pchły, wszy i wszoły. Zatem nie czekaj, wyposaż się w najlepsze obroże na kleszcze i oszczędź sobie i swojemu pupilowi nerwów w trakcie każdego  spaceru.

Najlepsze obroże na kleszcze dla psa - postaw na bezpieczny spacer

Najlepsze obroże na kleszcze dla psa umożliwiają bezpieczny spacer - niezależnie od przestrzeni. To oznacza, że Twój czworonóg może pobiegać i załatwić potrzeby fizjologiczne - a Ty nie musisz się obawiać, że złapie kleszcza bądź pchłe. Podaruj swojemu pupilowi przyjemny dzień i postaw na najlepsze obroże na kleszcze i pchły dla psa. Szczęście, zdrowie, bezpieczeństwo i swoboda - jesteście tego warci! 

Najlepsze obroże na kleszcze i pchły dla psa - czym kierować się przy wyborze? 

Najlepsze obroże na kleszcze i pchły dla psa to takie, które nie szkodzą Twojemu pupilowi - tylko zabezpieczają przed insektami. Dlatego też należy wybierać produkty potwierdzone licznymi testami. Najlepsze obroże na kleszcze i pchły dla psa to takie, które są dostosowane do gabarytów zwierzęcia i nie uciskają mocno szyi oraz nie sprawiają dyskomfortu naszemu pupilowi. Jeśli nie wiesz jaki model wybrać lekarz weterynarii na pewno podpowie Ci - a nasi specjaliści chętnie przedstawią optymalne rozwiązanie i najbardziej dostosowane dla Twojego czworonoga. Zatem postaw na najlepsze obroże na kleszcze dla psa od renomowanych specjalistów.

Obroże dla psa przeciw pchłom i kleszczom  – czy warto?

Wiosna i jesień dla właścicieli psów zwykle kojarzą się z długimi spacerami po lesie, codziennymi wyprawami do parku albo długimi dniami spędzonymi w ogrodzie. Kiedy dni robią się dłuższe i cieplejsze właściciele czworonogów zaczynają zastanawiać się nad tym, w jaki sposób zabezpieczyć swojego pupila przed atakiem kleszczy. W rzeczywistości jednak od kilku lat krótsze i mniej mroźne zimy doprowadziły do tego, że kleszcze są aktywne niemal przez cały rok i każde wyjście na dwór może się zakończyć dla naszego psa nieprzyjemnym ukąszeniem. W takiej sytuacji obroże dla psa przeciw pchłom i kleszczom stają się wygodnym rozwiązaniem, w przeciwieństwie do preparatów, które należy nakładać przed wyjściem z domu, obroże na pchły i kleszcze dla psa można wymieniać co 5-6 miesięcy. Wybierając jedną z naszych obroży, zyskujecie pewność, że Wasz pies jest bezpieczny i nie musicie martwić się o to, czy nie zapomnieliście zastosować dzisiaj preparatu. Obroże dla psa przeciw pchłom to również ekonomiczne i niskobudżetowe rozwiązanie ponieważ cena jednej obroży rozkłada się na kilka miesięcy jej użytkowania.