Piłki i kostki

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-21 z 21 pozycji
  • Szybka dostawa
    Szybka dostawa
  • 45 dni  na zwrot
lub wymianę
    45 dni na zwrot lub wymianę
  • program lojalnościowy
    program lojalnościowy

Piłki dla psa - niezniszczalne zabawki dla każdego pupila

W naszej ofercie dostępne są niezniszczalne piłki dla psa wykonane z trwałych i odpornych na przegryzienie materiałów. Na szczególną uwagę zasługuje w tym kontekście propozycja jaką jest kula-smakula wykonana z trwałej i odpornej gumy. Dzięki wolnej przestrzeni i otworom, kula-smakula pozwala na wygodne serwowanie przysmaków, które same wysypują się z jej wnętrza podczas toczenia jej po podłożu lub gryzieniu. Alternatywnym rozwiązaniem jest sznurowana piłka wykonana ze sznurka. Silnie splecione ze sobą sznurki zapewniają trwałą konstrukcję odporną na nawet bardzo silny nacisk zębów pupila. NIezniszczalne piłki dla psa dostępne w naszej ofercie różnią się między sobą rozmiarem, dlatego podczas wyboru warto zwrócić uwagę na oznaczenie każdej z nich. Piłki dla psa w rozmiarze XS przeznaczone są dla szczeniąt i psów małych ras, piłki dla psa M są świetnym wyborem dla psów do 12 kg i sięgających do kolana, natomiast piłki w większym rozmiarze to rozwiązanie, które spełnia potrzeby psów dużych ras. Dobranie odpowiedniego rozmiaru piłki dla psa jest niezwykle ważne pod względem bezpieczeństwa - za mała piłka może bowiem zostać połknięta przez zwierzę natomiast zbyt duża nadwyrężyć szczękę pupila. 

Piszczące piłki i kostki dla psa - doskonałe rozwiązanie dla aktywnych psów

Piszczące piłki i kostki dla psa to świetne rozwiązanie dla pupili, których akumulatory nigdy nie ulegają wyczerpaniu. Dzięki wydawanemu przez nie dźwiękowi piszczące piłki dla psa angażują zmysł słuchu zwierzęcia i czynią zabawę jeszcze bardziej atrakcyjną zachęcając pupila do interakcji. Poza klasycznymi rozwiązaniami, takimi jak piszczące piłki dla psa i kostki wydające dźwięki, w naszej ofercie dostępne są również pluszowe zabawki dla psów, których konstrukcja jest dodatkowo wzmocniona i zapobiega rozerwaniu nawet podczas intensywnej zabawy. Sprawdź dostępne w naszej ofercie zabawki dla psów przeznaczone do aportowania, a także sznury i szarpaki, które nie zawiodą Twojego pupila podczas budowania pewności siebie i interakcji z innymi przedstawicielami swojego gatunku. Serdecznie zapraszamy!

Mocne piłki do zabawy dla psa - zabawki, które przetrwają każdą zabawę w sklepie All4pets online

Mocne piłki do zabawy dla psa to specjalnie zaprojektowane zabawki, które zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak m.in.: gumy=a termoplastyczna, kauczuk, nylon lub tworzywo sztuczne. Ich celem jest zapewnienie psu długotrwałej i bezpiecznej zabawy, która jednocześnie stymuluje jego umysł i pozwala na spalenie nadmiaru energii. Mocne piłki do zabawy dla psów są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, aby dostosować się do potrzeb różnych ras i wielkości psów. Niektóre piłki do zabawy dla psa mają dodatkowe wypustki lub wgłębienia, które umożliwiają psu łatwiejsze chwytanie i przenoszenie piłki w pysku. Piłki do zabawy dla psa mocne są doskonałym sposobem na ćwiczenie zdolności poznawczych i ruchowych psa, a także na utrzymanie jego zainteresowania podczas zabawy

Piszczące piłki do zabawy dla psa - zabawka, która zapewni długą i stymulującą zabawę

Piszczące piłki do zabawy dla psa to jedne z najpopularniejszych zabawek dla psów. Ich celem jest dostarczenie psu długotrwałej, bezpiecznej i stymulującej zabawy, która pobudzi jego zmysły i pozwoli spędzić czas w aktywny sposób. Piłki te charakteryzują się dźwiękiem, który psom bardzo się podoba i skłania je do zabawy. Piszczące piłki do zabawy są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu można je dopasować do potrzeb każdej rasy i wielkości psa. Piszczące piłki do zabawy dla psów zazwyczaj wykonane są z gumy termoplastycznej, kauczuku, tworzyw sztucznych lub innych wytrzymałych materiałów. Dzięki temu są one bardzo trwałe i wytrzymałe na uszkodzenia, a także mogą być używane przez długi czas.

Piłki i kostki dla psa - bezpieczne i solidnie wykonane

Piłki dla psa w ofercie ALL4PETS

Piłki dla psa to jedna z najpopularniejszych zabawek dla przedstawicieli tego gatunku. Wiele z nich lubi aportować i ceni sobie aktywność fizyczną, której dostarczają toczące się po podłożu piłki dla psa. W ofercie sklepu zoologicznego ALL4PETS dostępne są piłki dla psa, które doskonale spiszą się podczas zabaw w domu, a także na zewnątrz, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Oferujemy nie tylko piłki dla psa do aportowania i rzucania, ale również uniwersalne, piszczące piłki i kostki, które angażują psa nie tylko przez wzgląd na swój kształt i toczenie się, ale również wydawane podczas gryzienia i zabawy nimi dźwięki. Oferowane przez nas piłki dla psa dostępne są w różnej kolorystyce, dlatego nawet w przypadku zabawy na dworze, z powodzeniem dostrzec można te, które są w odcieniu jaskrawożółtym i mocno odznaczają się na tle podłoża niezależnie od tego, czy jest nim zielona trawa, szary asfalt, czy też ubita ścieżka w parku. Dostępne w naszej ofercie piłki dla psa to niezawodne rozwiązanie zapewniające dużo zabawy i satysfakcji każdemu pupilowi.