Szelki

Filtruj

Marka

Kolor

Cena

 • 29,00 zł - 75,00 zł

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-14 z 14 pozycji
 • Szybka dostawa
  Szybka dostawa
 • 45 dni na zwrot
lub wymianę
  45 dni na zwrot lub wymianę
 • program lojalnościowy
  program lojalnościowy

Szelki dla psa bezuciskowe

Szelki dla psa bezuciskowe charakteryzuje wygoda noszenia i brak wywoływania nacisku na klatkę piersiową i mostek zwierzęcia, co przekłada się na to, że psy za nimi przepadają. Wygoda, jaką oferują szelki dla psa bezuciskowe sprawia, że są one jednymi z najczęściej i najchętniej wybieranych przez opiekunów rodzajów szelek. Z tego powodu w naszej ofercie nie mogło ich zabraknąć! Oferujemy szelki dla psa bezuciskowe, dostępne w szerokim wachlarzu kolorów, a także rozmiarów różniących się między sobą nie tylko obwodem, ale również szerokością taśmy. Niezależnie więc od wagi i rozmiarów Twojego pupila w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz szelki, które pozwolą Ci na bezpieczne spacery, gwarantując wytrzymałość, która zapobiega przerwaniu się szelek w przypadku ciągnięcia. Bardzo duże znaczenie dla komfortu noszenia, a także bezpieczeństwa użytkowania ma to, że szelki dla psa bezuciskowe dostępne w naszej ofercie posiadają wydajne zapięcia dostosowane do szerokości taśmy, znajdujące się na plecach zwierzęcia. Dodatkowo konstrukcję zapięcia wspomagają pasy, do których przypinana jest smycz, dzięki czemu szelki nie odpinają się, a pies nie wydostanie się z nich “na własną łapę”.  

Szelki dla psa easy-walk, czyli szelki dla psów ciągnących

Szelki dla psa easy-walk, które dostępne są w naszej ofercie to doskonałe rozwiązanie dla psów mających tendencję do ciągnięcia, a także uciążliwego napierania do przodu. Doskonale spisują się w przypadku pupili o duże sile, których nawykom i zachowaniom trudno jest się przeciwstawić przy zastosowaniu alternatywnych rozwiązań takich jak szelki dla psa guard, czy też szelki norweskie. Wzmocniona i wytrzymała konstrukcja, która charakteryzuje szelki dla psa easy-walk, sprawia, że te doskonale spisują się w roli pomocy behawioralnej. Wynika to stąd, że poza rozłożeniem nacisku ograniczającym możliwości zwierzęcia do ciągnięcia, szelki dla psa easy-walk zapewniają korektę postawy pupila i zwrócenie się do właściciela (pod warunkiem zapięcia smyczy na dwóch okuciach - na szyi, pod pyszczkiem zwierzęcia, a także plecach). 

Wysokiej jakości, najlepsze szelki dla psa dostępne są w ofercie ALL4PETS!

Wysoka jakość wykonania, uniwersalna konstrukcja, a także dopasowanie do potrzeb psów o różnej wadze i rozmiarze sprawia, że dostępne w naszym asortymencie szelki dla psa stanowią wybór najlepszy z możliwych. Różnorodność kolorystyczna pozwala dopasować szelki dla psa do indywidualnych preferencji właściciela, a dzięki dopasowanym kolorystycznie smyczom każdy opiekun ma możliwość skompletowania perfekcyjnego zestawu spacerowego swojemu pupilowi. Dodatkowym ich atutem jest możliwość regulacji długości pasków i obwodu wokół klatki piersiowej, dzięki czemu nasze szelki zapewniają perfekcyjne przyleganie do ciała psa, co przekłada się na jego bezpieczeństwo podczas spacerów. Wybierz najlepsze szelki dla psa spośród tych, które dostępne są w asortymencie sklepu zoologicznego ALL4PETS i ciesz się ich najwyższą jakością!