Transportery

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
  • Szybka dostawa
    Szybka dostawa
  • 45 dni  na zwrot
lub wymianę
    45 dni na zwrot lub wymianę
  • program lojalnościowy
    program lojalnościowy

Transportery dla psa do samochodu, co to takiego?

Transportery dla psa do samochodu to specjalne boksy służące do przenoszenia małych zwierząt. Występują w różnych rozmiarach. Najczęściej można spotkać transportery dla psa do samochodu z wytrzymałego plastiku. Transportery dla psa do samochodu wyglądają jak miniaturowe klatki z drzwiczkami. Zaopatrzone są w kilkanaście otworów zapewniających wentylację. Wnętrze transportera zostało tak zaprojektowane, aby można było je wyłożyć miękkim kocykiem lub poduszką. Niektóre transportery dla psa do samochodu mają specjalne zatrzaski, które umożliwiają zdjęcie górnej pokrywy. Ułatwia to umieszczanie w transporterze chorego zwierzęcia np. po zabiegu.

Transportery dla psa do samochodu czy faktycznie są potrzebne?

Jeśli jesteś świadomym właścicielem czworonoga na pewno doskonale wiesz, do czego służą transportery dla psa do samochodu. Te plastikowe boksy przeznaczone są do bezpiecznego przewożenia małych psów i kotów z jednego miejsca w drugie. Transportery dla psa do samochodu mają pełnić kilka ważnych funkcji. Po pierwsze używanie ich ma zapewnić bezpieczeństwo zwierzęcia podczas jazdy. Po drugie dzięki nim unikniemy rozpraszania się zwierzakiem podczas jazdy. Po trzecie transportery dla psa do samochodu chronią wnętrze auta przed zabrudzeniem. Nie każdy pies lubi jazdę, niektóre z nich mogą ze stresu np. wymiotować.

Transportery dla psa do samochodu jak ich prawidłowo używać?

Transportery dla psa do samochodu pełnią ważną funkcję, ale tylko wtedy, gdy są prawidłowo użytkowane. Być może nie każdy właściciel czworonoga to wie, ale transportery dla psa do samochodu można bezpiecznie przypinać pasami do siedzenia pasażera. Taki boks nie musi stać w bagażniku czy na podłodze auta. Transportery dla psa do samochodu to nie tylko miejsce, w którym twój pupil ma bezpiecznie przeżyć podróż, to miejsce, w którym ma się czuć komfortowo. Aby mu to zapewnić, zadbaj o wygodne miejsce do leżenia wyścielając transporter kocykiem. Nie zapomnij też o wodzie i odpowiedniej wentylacji, szczególnie w upalne dni.

Transportery dla psa do samochodu — wygoda i bezpieczeństwo w podróży

Transportery dla psa do samochodu to niezwykle przydatny gadżet dla każdego właściciela pupila. Bezpieczeństwo naszego czworonoga podczas podróży jest priorytetem, a transportery dla psa do samochodu gwarantują mu nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo. Dzięki takiej specjalnej klatce nasz pies będzie miał zapewnione stabilne i bezpieczne miejsce podczas jazdy. Dodatkowo transportery dla psa do samochodu jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Dzięki niemu unikniemy także zniszczeń wnętrza samochodu.

 Transportery dla psa do samochodu - Wielofunkcyjność i mobilność

Transportery dla psa do samochodu są dostępne w jednym rozmiarze 48 cm x 32 cm x 31 cm. Są idealne dla małych psów. Zostały zaprojektowane, aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę w podróży. Boczne ścianki, zostały wyposażone w pionowe otwory, aby zapewnić odpowiedni przepływ powietrza. Transportery dla psa do samochodu można także wykorzystywać podczas podróży autobusem czy pociągiem. Zapewnią wygodę zarówno właścicielowi, jak i pieskowi, który podczas dłużej trasy będzie czuł się wygodnie. 

Bezpieczeństwo i spokój podczas podróży — kup transportery dla psa do samochodu

Bezpieczeństwo psa w samochodzie to priorytet każdego właściciela. Transporter dla psa do samochodu zapewnia nie tylko zabezpieczenie przed ewentualnymi wstrząsami i kolizjami, ale także minimalizuje rozproszenie uwagi kierowcy przez zwierzę. W ten sposób podróż staje się bezpieczniejsza zarówno dla psa, jak i innych pasażerów. Co więcej, dla niektórych pupili transportery dla psa do samochodu to swoiste "schowisko", które pomaga im czuć się bezpiecznie w nieznanym środowisku, co redukuje stres i lęk związany z podróżowaniem. 

Więcej informacji na ten temat można przeczytać na naszym blogu: Transportery dla psa - funkcje, rodzaje i zastosowanie