Zabawki

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-30 z 41 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 41 pozycji
  • Szybka dostawa
    Szybka dostawa
  • 45 dni  na zwrot
lub wymianę
    45 dni na zwrot lub wymianę
  • program lojalnościowy
    program lojalnościowy

Zabawki dla małych kotów i tych większych również znajdziesz w ALL4PETS

Koty podobnie jak inne zwierzęta również potrzebują stymulacji. Choć wiele osób docenia kocie rozleniwienie i niechęć do wszelkich aktywności to jednak nie wszystkie koty wpisują się w ten schemat. Szczególnie młode koty w fazie wczesnego rozwoju wymagają stymulacji, która pozwoli im rozwinąć naturalny instynkt łowiecki a także rozładować energię. W internetowym sklepie zoologicznym ALL4PETS dostępne są zabawki dla małych kotów a także dojrzałych już osobników. Wysoka jakość materiałów, z których zostały wykonane a także dokładność przeszyć sprawiają, że pluszowe zabawki dla małych kotów dostępne w naszym asortymencie nie prują się i nie niszczą podczas zabawy. Pluszowe zabawki to nie jedyny ich rodzaj, który dostępny jest w naszej ofercie - Twojemu pupilowi proponujemy również wędki dla kota, zabawki z kocimiętką lub matabi a także interaktywne zabawki dla kota. Przystosowane są one do potrzeb kotów małych, dojrzewających a także seniorów, dlatego niezależnie od wieku Twojego kota w naszej ofercie znajdziesz zabawki, które odpowiedzą na jego potrzeby i pozwolą realizować instynkt łowiecki.  

Zabawki dla kota - myszki, chomiki i wiele innych

Zabawki dla kota - myszki, chomiki oraz wiele innych przypominających kształtem gryzonie mają na celu wzbudzić zainteresowanie zwierzęcia i skłonić go do aktywności. Wykonane z miękkich materiałów zabawki dla kota myszki wypełnione mogą być kocimiętką, pluszowym wypełnieniem lub interaktywny mechanizmem umożliwiającym samodzielne przemieszczanie się zabawki w celu lepszej stymulacji Twojego zwierzaka. Piłeczki, zabawki pluszowe a także wiele innych rodzajów zabawek dla kota, włącznie z kulkami na przysmaczki oraz wędkami znajdziesz w asortymencie internetowego sklepu zoologicznego ALL4PETS - serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników kotowatych do zapoznania się z naszą ofertą, w której każdy znajdzie zabawkę perfekcyjnie dopasowaną do potrzeb swojego pupila.

Zabawki dla kota z kocimiętką lub matatabi

Kocimiętka to roślina wprowadzająca koty w stan euforii i szczęścia. Zabawki z kocimiętką angażują Twojego pupila do zabawy a znajdujące się w ich wnętrzu zioła stanowią dodatkowy bodziec zachęcający kota do zabawy. Dostępne w naszej ofercie zabawki dla kota z kocimiętką umożliwiają im wycieranie pyszczków oraz tarzanie się w otoczeniu swojego ulubionego zapachu. Oferujemy nie tylko wypełnione kocimiętką zabawki dla kota, ale również zabawki z matatabi w  postaci patyczków oraz drewnianych piłeczek, które Twój pupil może przeciągać, gryźć a także turlać i przetaczać. Zarówno zabawki dla kota z kocimiętką, jak również z zabawki z matatabi są dla kotów bardzo pobudzające, dlatego, jeśli poszukujesz przyjaznej Twojemu pupilowi i angażującej jego uwagę rozrywki koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, w której dostępne są również zabawki interaktywne dla kota. Znajdziesz w niej nie tylko zabawki dla kota -Twojemu pupilowi oferujemy także dobre jedzenie dla kota oraz przysmaki. Serdecznie zapraszamy!

Kreatywne zabawki dla kota – odkryj nowy wymiar zabawy

W świecie kocich akcesoriów nie brakuje produktów, które pobudzają umysł i ciało naszych czworonożnych przyjaciół. W tej kategorii znajdziesz kreatywne zabawki dla kota, które nie tylko dostarczą mu godzin zabawy, ale też pobudzą jego intelekt.

Labirynty z przysmakami - te innowacyjne zabawki wymagają od kota nie tylko zwinności, ale także sprytu. Kot musi włożyć łapkę w odpowiednie miejsce, by dostać się do ukrytego w środku przysmaku. Dzięki temu kocia zabawa staje się także treningiem umysłowym.

Interaktywne piłki - to również kreatywne zabawki dla kota, które same poruszają się po podłodze, zmuszając kota do gonienia ich. Często mają wbudowane czujniki, dzięki którym zmieniają kierunek, kiedy kot je dotknie, co dostarcza dodatkowej frajdy.

Kreatywne zabawki dla kota – dla ciekawskich i aktywnych

Jeśli Twój kot jest pełen energii i ciekawości, z pewnością doceni zabawki z tej kategorii. 

Kreatywne zabawki dla kota to gwarancja godzin świetnej zabawy i aktywności.

Tory do kulek - skomplikowane konstrukcje, po których może toczyć się kula, zmuszają kota do myślenia i planowania. Obserwowanie, jak kula porusza się po torze, i próby przechwycenia jej dostarczają kocie mnóstwo radości.

Zabawki z piórkami i wabikami - takie, które można zawiesić w drzwiach czy na framudze okna. Koty uwielbiają polować, a te zabawki doskonale imitują lot ptaka czy biegającego gryzonia, co pobudza ich naturalne instynkty.

Kreatywne zabawki dla kota – dbaj o rozwój swojego pupila

W dzisiejszych czasach wiemy, że koty, podobnie jak ludzie, potrzebują stymulacji umysłowej. Dlatego w tej kategorii przedstawiamy kreratywne zabawki dla kota,  które nie tylko bawią Twojego kota, ale też pobudzają jego szare komórki.

Puzzle dla kota - to kreatywne zabawki dla kota, które wymagają od kota myślenia. Mogą to być układanki, w których kot musi przesuwać elementy, by dostać się do ukrytych pod nimi przysmaków.

Zabawki edukacyjne - to te, które uczą kota nowych umiejętności. Mogą to być na przykład kreatywne zabawki dla kota, które uczą kota otwierania drzwiczek czy szufladek.

Kreatywne zabawki dla kota to inwestycja w jego rozwój i dobre samopoczucie. Dzięki nim Twój kot będzie mógł się rozwijać, uczyć i doskonalić, a jednocześnie świetnie się bawić. Wybierz coś dla swojego pupila i zobacz, jak ożywa w jego oczach!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem: 

- wędki dla kota

- inne zabawki dla kota