Obcinaczki do pazurów

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
  • Szybka dostawa
    Szybka dostawa
  • 45 dni  na zwrot
lub wymianę
    45 dni na zwrot lub wymianę
  • program lojalnościowy
    program lojalnościowy

Obcinaczki dla kota to podstawa

Obcinaczki dla kota to niezbędne wyposażenie każdego kociarza. Właściwa pielęgnacja kocich pazurów jest gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa Twojego pupila, dlatego warto zadbać o to, by odpowiednio do niej podejść. Kocie pazury niezależnie od rasy zwierzęcia są wykorzystywane do samoobrony a także podczas polowania. Wiele kotów rozczapierza je również podczas ugniatania posłania lub wyrażając swoje zadowolenie. Ostrość kocich pazurów jest niezwykle ważna w przypadku zwierząt żyjących w naturalnym środowisku, ponieważ są one dla nich narzędziem wykorzystywanym do przetrwania. Zupełnie inaczej sytuacja przedstawia się w przypadku kotów domowych, u których im dłuższe i ostrzejsze są pazury, ty większe stanowią dla nich zagrożenie. Pazury kota z łatwością wbijają się w różnego rodzaju materiały a zahaczenie nimi o zabawkę może w najgorszym wypadku skutkować nawet wyrwaniem któregoś z nich. To właśnie przez wzgląd na bezpieczeństwo pupila obcinaczki dla kota są tak ważnym wyposażeniem każdego lokalu zamieszkiwanego przez koty.

Cążki dla kota w ALL4PETS

Cążki dla kota, a w zasadzie cążki do kocich pazurów, dostępne są w ofercie internetowego sklepu zoologicznego ALL4PETS. W naszym asortymencie dostępne są nożycowe cążki dla kota, co oznacza, że nie przypominają one gilotyny, ale pozwalają na pełną kontrolę i widoczność pazurów podczas obcinania. Jest to o tyle istotne, że macierz pazurów jest mocno ukrwiona, a jej zacięcie jest dla kota bolesne i nieprzyjemne. Z tego powodu warto zadbać o to, żeby pazury obcinane były w dobrze oświetlonej przestrzeni a ich “rdzeń” był widoczny. Gilotynowe cążki dla kota posiadają niewielki otwór, w którym umieszcza się pazur, po zaciśnięciu rękojeści gilotyna w postaci ostrza obcina jego nadmiar jednak nie daje możliwości kontroli kąta cięcia, co powoduje, że mimo odpowiedniej odległości macierz zostanie uszkodzona. Inaczej sytuacja prezentuje się w przypadku oferowanych przez nas rozwiązań - masz pełną kontrolę nad kątem cięcia oraz odległością od macierzy, a ponadto, dzięki wygodnemu uchwytowi, bez problemu możesz operować obcinaczką.   

Obcinaczki do pazurów dla kota - bezpieczeństwo użytkowania i ergonomia  to nie wszystko

Obcinaczki do pazurów kota powinny być nie tylko wygodne w obsłudze i bezpieczne w użytkowaniu, ale również trwałe i odpowiednio naostrzone. Przez wzgląd na swoją konstrukcję i zaoblone brzegi ostrza obcinaczki do kocich pazurów trudno jest samodzielnie naostrzyć - im wyższa jest więc ich jakość tym dłużej posłużą one Tobie oraz Twojemu pupilowi. W ofercie sklepu zoologicznego ALL4PETS dostępne są obcinaczki do pazurów dla kota wykonane przez bardzo dobrze znanego wszystkim kocim opiekunom producenta, czyli Trixie. Doskonała jakość wykonania i ergonomiczna konstrukcja sprawiają, że obcinaczki dla kota Trixie są naprawdę niezawodne i pozwalają na szybki oraz niemal bezstresowy przebieg zabiegu pielęgnacyjnego jakim jest obcinanie kocich pazurów. Wybierz obcinaczki do pazurów kota z naszej oferty i zadbaj o swojego pupila z najwyższej jakości akcesoriami - serdecznie zapraszamy!