Karma

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-30 z 49 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 49 pozycji
  • Szybka dostawa
    Szybka dostawa
  • 45 dni  na zwrot
lub wymianę
    45 dni na zwrot lub wymianę
  • program lojalnościowy
    program lojalnościowy

Karma dla gryzoni i królików w ofercie ALL4PETS

Podobnie jak większe ssaki również króliki i gryzonie wymagają odpowiedniej diety zapewniającej im energię oraz składniki odżywcze niezbędne do dobrego samopoczucia oraz zdrowia. W ofercie  internetowego sklepu zoologicznego dostępna jest najwyższej jakości  karma dla gryzoni oraz zajęczaków dostosowana do potrzeb różnych gatunków małych ssaków domowych. Ziarniste mieszanki, pokarmy wzbogacone białkiem z owadzich larw, karmy ziołowe i warzywne to jedzenie dla gryzoni spełniające najważniejsze potrzeby najmniejszych pupili. Odpowiednio dobrane składniki zapewniają różnorodność dostarczając zwierzęciu wszystkich niezbędnych wartości odżywczych - karma dla gryzoni i królików dostępna w ofercie ALL4PETS to najlepszy z możliwych wyborów. 

Karma dla chomika, myszy i innych gryzoni domowych

Karma dla chomika dżungarskiego czy też syryjskiego również dostępna jest w naszej ofercie. Proponujemy opiekunom gryzoni dostosowane do potrzeb żywieniowych określonych gatunków pokarmy, dlatego w naszym asortymencie znajduje się nie tylko karma dla chomika, ale również mieszanki dla królików, myszy oraz szczurów. Zoptymalizowana dieta przekłada się na komfort i świetne samopoczucie zarówno mniejszych, jak i większych gryzoni domowych, dlatego warto wybierać jedzenie odpowiadające ich potrzebom. W ALL4PETS dostępne są mieszanki warzywne dla szynszyli czy też królików a także sucha karma dla świnek morskich oraz szczurów. Naturalne składniki wchodzące w skład oferowanego w naszym sklepie zoologicznym pokarmu dla gryzoni zapewniają bezpieczeństwo i doskonałą kondycję żywiących się nim pupilów. 

Jedzenie dla gryzoni najwyższej jakości

Niezależnie od rozmiaru zwierzęcia jego potrzeby są niezwykle ważne. Choć wydawać by się mogło, że gryzonie jako zwierzęta wszystkożerne karmić można czymkolwiek, to należy mieć na uwadze, że niedostosowana do ich potrzeb dieta z pewnością, w krótkim czasie wpłynie na ich kondycję. Kierując się zasadą, że każdy pupil zasługuje na to, co najlepsze sklep zoologiczny ALL4PETS oferuje szeroką gamę jedzenia dla gryzoni różnych gatunków. Wszystkich miłośników gryzoni domowych oraz opiekunów tych zwierząt zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!