Akcesoria do przewożenia psa w samochodzie

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
  • Szybka dostawa
    Szybka dostawa
  • 45 dni  na zwrot
lub wymianę
    45 dni na zwrot lub wymianę
  • program lojalnościowy
    program lojalnościowy

Akcesoria do przewożenia psa w samochodzie kupisz w sklepie All4pets

Czy wiesz, jak bezpiecznie przewozić swojego pupila w samochodzie? Jakie akcesoria do przewożenia psa w samochodzie masz do wyboru? Sprawdź ofertę sklepu internetowego All4pets, a przekonasz się, że wybór jest ogromny, a decyzja wcale nie będzie taka łatwa. Popularne akcesoria do przewożenia psa w samochodzie to transportery, boksy, pokrowce na fotele, specjalne pasy zabezpieczające, siatki i kratki oddzielające przestrzeń bagażową, a także schody i rampy dla mniejszych psów. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria do przewożenia psa w samochodzie oraz różnego rodzaju legowiska, które mogą ci się przydać nie tylko w domu, ale także np. na wakacjach.

Akcesoria do przewożenia psa w samochodzie dla małych zwierząt

Akcesoria do przewożenia psa w samochodzie można podzielić na te dla dużych i małych psów. Dla małych ras, które nie przekraczają kilku kilogramów na pewno odpowiednim wyborem będą transportery. Transportery to akcesoria do przewożenia psa w samochodzie w pełni bezpieczne i wygodne. Można je wyścielić miękkim kocykiem, dzięki czemu twój pupil będzie odczuwał większą wygodę podczas podróży. Akcesoria do przewożenia psa w samochodzie mogą być bez problemu montowane do siedzenia pasażera za pomocą pasów. Zadbaj o swojego psa podczas jazdy i wybierz dla niego odpowiedni transporter z naszej oferty, którą znajdziesz na stronie https://all4pets.com.pl/.

Akcesoria do przewożenia psa w samochodzie, dlaczego są tak ważne?

Niektórzy właściciele psów uważają, że akcesoria do przewożenia psa w samochodzie to zbędny wydatek. Przewożenie psa na kolanach albo na siedzeniu pasażera bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń jest bardzo nieodpowiedzialne. Nie po to na rynku dostępne są różnego rodzaju akcesoria do przewożenia psa w samochodzie, by traktować swojego pupila jak nieważną rzecz. Psy podczas jazdy potrafią zachowywać się różnie. Mogą się czegoś przestraszyć, albo wskoczyć nam na kolana i spowodować wypadek. Jeśli naprawdę kochasz swojego psa zaopatrz się w odpowiednie akcesoria do przewożenia psa w samochodzie i traktuj swojego czworonoga jak pełnoprawnego członka rodziny, któremu także należy się bezpieczna przestrzeń podczas jazdy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem: 

legowiska dla psów,

transportery dla psów,

akcesoria domowe dla psów